Grupowa relaksacyjna kąpiel w dźwiękach  jest nieustanną wibracją dźwiękową całego organizmu. Dźwięki gongów, mis i innych instrumentów wprowadzają w rezonans każdą cząsteczkę ciała, podwyższają wibracje i poziom pola świadomości, dając odczucie głębokiego relaksu i wyciszenia. Uczestnicy przebywają w pozycji leżącej .

 

Masaż ciała misami dźwiękowymi wg. metody Instytutu Petera Hess'a działa regeneracyjnie, odprężająco i stymulująco na poziomie komórkowym i atomowym naszego ciała. Fale dźwiękowe zgodne z częstotliwościami organów wewnętrznych, kości i ścięgien wchodzą z nimi w rezonans, co ma pozytywny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie. Podczas godzinnego zabiegu masażysta koncentruje się na indywidualnych uwarunkowaniach osoby masowanej.

…”Wykorzystująca naturalną falę dźwiękową Muzykoterapia Dogłębna – Komórkowa, jest nowo odkrytą skuteczną metodą zwalczania nawet najcięższych chorób. Opiera się na kilkunastu technikach opracowanych przez dr Barbarę Romanowską, które powstały m.in. na podstawie badań nad dźwiękiem, przeprowadzonym w USA i Francji. Badania naukowe wykonane w Lambdoma Institute przez dr Barbarę Hero

Będąc wieloletnim dyrektorem zakładu karnego opracowałem  i wdrożyłem do swojej pracy  terapeutyczny program ,,Feniks”,  oparty na bazie terapii dźwiękiem, Kundalini Yogi oraz medytacji. Program  był adresowany do osób z zachowaniami suicydalnymi i znajdujących się w stanach depresyjnych. Badania podczas realizacji programu przeprowadziła Pomorska Akademia Pedagogiczna w Słupsku.

Moja oferta

Kontakt

POZNAJ DŹWIĘK
relax i terapia
"SALA DŹWIĘKU"
61-341 POZNAŃ
ul. Starołęcka 147
telefon 1: 606 140 710
telefon 2: 668 476 558
Email: poznajdzwiek@wp.pl

Mapa dojazdowa

Zamów newsletter

Dowiedz się pierwszy o naszej ofercie.